Parkwood

Toodete kategooriad

Muudame õueruumi hubaseks!

Pakume laia valikut puidust tooteid millega on võimalik ilmestada oma koduaeda. Meie tootevalikust leiate lahenduse piirdeaiale, terrassile, lehtlale või grillnurgale, samuti ka laste mänguatraktsioonidele.

KEVADPAKKUMISED

Vaata tooteid

Moodulsein

Vaata tooteid

MOODULSEIN

Vaata tooteid

Aiamoodulid ja lisad

Dekoratiivsed aiamoodulid ja võreseinad sobivad hästi nii piirdeaiaks, aiaruumi siseliigendusteks kui terrassi või lehtla kujundamiseks.

Aiamooduleid on võimalik paigaldada murupinnale, puitterrassile ja ka kivipinnasele.
Enamasti paigaldatakse moodulid puitpostide vahele L-kinnitusega, mille abil on neid võimalik siduda ka majaseina või mõne muu postiga.

Vaata tooteid

Mänguväljakud ja kiigud

PARKWOOD laste mänguväljakud on multifunktsionaalsed, mitmete erinevas raskusastmes elementidega atraktsioonid. Need on sobivad koduseks kasutamiseks 3-14 aastastele lastele.

Lapsed armastavad mängida – aktiivsed tegevused mänguväljakul värskes õhus arendavad kehalist osavust ning koordinatsiooni ja loovad rohkelt emotsioone.

Vaata tooteid

Lehtla 4x4

Komplektis on sügavimmutatud puitelemendid, koonuskatus bituumenkärg-katusekattega.

Lisaks on võimalus valida sobiva stiili ja viimistlusega seinaelemendid PARKWOOD  aiamoodulite valikust. Tutvu aiamoodulitega SIIN

NB! hind ei sisalda seinamoodulite maksumust

Vaata tooteid

Lehtlad

Lehtla pakub mõnusalt varju nii päikese kui vihma eest ja on samas avatud ning õhuline.
Lehtla loob meeleolu ja võimaluse aiapidude korraldamiseks või ka lõõgastavateks hetkedeks.
PARKWOOD lehtlate põhielementideks on kandevpostid ja katusekonstruktsioon. Täiendavalt võib valida kas soovite lehtlale puitpõrandat või jätate aluseks murupinna. Lisaks on võimalus valida külgelemendid meie aiamoodulite seast. See loob igaühele võimaluse kujundada just endale sobiv lehtlakomplekt.

Vaata tooteid

Aiamööbel

Esimese tootena pakume aiamööbli sarjas pinki SERGIO.

Uued tooted lisanduvad hooaja jooksul.

Vaata tooteid

Lilletarvikud

Lillekastid Liilia on värskelt mõjuva minimalistliku vormiga, sobivad ideaalselt valge mooduliseeriaga ANNI ja pruunid kastid mooduliseeriaga TIIU

Vaata tooteid